Widoczność strony internetowej - Baza web

Przejdź do treści

Menu główne:

Reklama i pozycjonowanie strony WWW to tematy, którymi zajmujemy się prędko po otworzeniu naszej witryny. Nie ma tu znaczenia czy mówimy o stornie firmowej, sklepie internetowym czy prywatnej inicjatywie jak na przykład blog- w każdym wypadku chcemy, by strona była często odwiedzana, doskonale widoczna i by spełniała swoje zadania maksymalnie dobrze – na przykład poprzez generowanie sprzedaży w naszej firmie.

WARTOŚĆ KATALOGÓW W POZYCJONOWANIU
Wśród wielu popularnych i nowoczesnych metod pozycjonowania strony WWW nadal katalogi zajmują dość istotną pozycję. Zwłaszcza na początkowym etapie pozycjonowania takie dodawanie strony WWW do katalogów ma spore znaczenie z racji szybkiego pozyskiwania najczęściej zupełnie darmowych linków do naszej strony. Ich wartość z czasem będzie jedynie rosła, a więc właśnie dlatego tak chętnie i ochoczo wiele osób dodaje katalogi na samym początku przygody z pozycjonowaniem i reklamą strony WWW. Nie ma się czemu również dziwić – mimo upływu czasu są one nadal skuteczne, choć rzecz jasna nie wszystkie odmiany działają poprawnie.

ZNACZENIE KATALOGÓW W REKLAMIE
Również w reklamie dodanie strony do katalogów ma spore znaczenie. Trzeba zaznaczyć, że nadal pomimo wielu lat id och powstania są to strony, które pewien nieznaczny ruch generują, zwłaszcza w przypadku stron hobbystycznych takich jak na przykład blogi tematyczne i w branżach niszowych wiele osób poszukuje na nich informacji i odpowiednich dla siebie firm. To również skłania wiele agencji reklamowych do dalszego korzystania z mocy tych stron, zwłaszcza że raz dodany wpis zwykle pozostaje w sieci na wiele lat, a jego moc w pozycjonowaniu jedynie stale od tego momentu rośnie.

W reklamie i SEO zmieniło się przez lata wiele. Niezmiennie jednak i niezależnie od wielu innych czynników katalogi stron nadal cieszą się dość sporą popularnością wśród osób, które reklamą się zajmują. Jeżeli więc posiadasz swoją stronę i chcesz uzyskać dla niej pierwsze linki, a także pierwszych odwiedzających to właśnie katalogowanie strony WWW będzie dla Ciebie pomysłem idealnym pod wieloma względami.

katalogi stron firmowych
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego